Bione Cosmetics

Bione Cosmetics ... česká prírodná pleťová, telová a vlasová kozmetika ...

 


Základy Bion COSMETICS kozmetiky boli položené už pred 20 rokmi, kedy sme s výrobou tejto kozmetiky započali. Počas rokov sa charakter i vlastnosti týchto výrobkov vyvíjali ako v súvislosti s legislatívnymi požiadavkami, tak najmä v nadväznosti na nové poznatky z odborov kozmetológie, biochémie, dermatológie, botaniky, farmácie a i. Kozmetika získavala postupne svoju dnešnú podobu, ktorá je opäť dynamická a ďalej sa v uvedenom duchu bude zvoľna premieňať.
Hlavnou charakteristikou kozmetických produktov Bion COSMETICS je pragmatickosť v zložení a v úžitkových vlastnostiach. Možno si všimnúť, že zloženie všetkých výrobkov, pokiaľ to ide, je elegantne jednoduché, maximálne sa využíva funkčnosti niektorých použitých surovín. Neobsahuje žiadne nadbytočné a zaťažujúce látky.
Kladom veľký dôraz na funkčnosť prostriedkov, na vysoký obsah hlavných účinných látok s cieľom poskytnú našim zákazníkom maximum úžitkových vlastností za prijateľné ceny. 

Bion COSMETICS kozmetika je šetrná ako k užívateľom, tak k prírode. Už dávno sme z kozmetiky odstránili všetky všeobecné nežiaduce zložky, ktoré sú nepriaznivé, ako z hľadiska dermatologického, tak aj ekologického. Táto snaha nás postupne priviedla až k výrobkom vysoko ekologických, označených BIO, ktoré neobsahujú žiadne ropné produkty, žiadne silikóny, etoxyláty, žiadne SLES, SLS, parabény, alkylfenoly, komplexony polyfosfáty, ani zvieracie produkty. Parfumácie len pomocou hypo alergénnych ingrediencií. Zákazníci môžu byť maximálne spokojní. Do výrobkov ochotne zavádzame tie najnovšie produkty biotechnológie. Využívame všetkých možných vlastností rastlinných extraktov a silíc na dosiahnutie požadovaného efektu. 

Ako jedni z prvých na svete využívame v emulznej kozmetike typy emulzií, ktoré sú bez emulgátorov, nesmierne jemné, nedráždivé, elegantne stabilizované niektorými prírodnými polysacharidy a lipofolní polyakrylátové matricou. 

Všetko robíme pre našich zákazníkov, ktorí tak získavajú prípravky úplne výnimočné kvality! 

Zatiaľ žiadne produkty.