Barber žiletky - polovičná čepeľ

Barber žiletky s polovičnou čepeľou od značiek Euromax, Dorco a Derby sú zaujímavou voľbou, ak preferujete tento špecifický dizajn žiletiek. 

Euromax má rôzne typy žiletiek s polovičnou čepeľou. Dorco je značka známa hlavne svojím technologickým pokrokom v oblasti holenia a jej žiletky s polovičnou čepeľou sú navrhnuté s dôrazom na efektívnosť holenia a vaše pohodlie. Derby ostáva verná tradícii a žiletky tejto značky sú koncipované s dôrazom na precízne oholenie a kvalitu použitých materiálov. Pri výbere konkrétnej značky žiletky skúste rôzne typy a nájdite si tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám pri holení.

Žiletky s polovičnou čepeľou sú menej agresívne v porovnaní s celou čepeľou. Odporúčame ich preto, ak máte citlivú pokožku. Polovičná čepeľ umožňuje presnejšie oholenie a lepšiu kontrolu nad žiletkou. Mnoho holičov a barberov experimentuje s rôznymi druhmi žiletiek a trvá im, kým si nájdu takú, ktorá im vyhovuje vo všetkých aspektoch. Ak ste začiatočníkom, tak vám odporúčame vyskúšať žiletky s celou i polovičnou čepeľou. Uvidíte, ktorý typ vám poskytne lepšie holenie.

Viac
7 výsledkov
Zoradiť podľa