Barber farbenie a tónovanie brady a vlasov Parisienne Italia

V súčasnosti stále viac mužov experimentuje s rôznymi úpravami vzhľadu. Farbia si vlasy, fúzy i bradu, aby vyhoveli súčasným normám krásy. Aj preto sa farbenie vlasov a brady stalo bežným postupom v oblasti osobnej starostlivosti o mužský vzhľad.

Farby na vlasy sú u mužov čoraz populárnejšie. Muži si farbia vlasy najčastejšie preto, aby zakryli šediny a omladili sa. Niektorí si však farbia nielen vlasy, ale aj bradu a fúzy. Dosiahnu tak súlad medzi farbou vlasov a farbou brady. Obľúbené je aj tónovanie vlasov a brady. Produkty na tónovanie nie sú tak trvácne ako farby a vymývajú sa postupne.

Pri používaní farieb na vlasy a bradu je dôležité venovať pozornosť kvalite produktov a dodržiavať aj predpísaný postup aplikácie. Niektoré farby môžu obsahovať aj chemikálie, ktoré by mohli podráždiť pokožku, preto vždy odporúčame nový výrobok vyskúšať na malom mieste ešte pred jeho použitím.

Spoločenské očakávania a normy týkajúce sa vzhľadu mužov sa menia. Mení sa aj postoj k šedivým vlasom. V dnešnej dobe si stále viac a viac mužov uvedomuje význam starostlivosti o svoj vzhľad. Snažia sa, aby sa cítili dobre a aby ich aj okolie vnímalo pozitívne. Preto sa bežnou praxou stalo aj pre mužov farbenie brady a vlasov. Mnohí chcú jednoducho zakryť šediny a omladiť svoj vzhľad.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa