Ayala Levante Slim - kadernícka obsluha so zrkadlom
Späť

Ayala Levante Slim - kadernícka obsluha so zrkadlom

Značka: Ayala
Kód produktu: #22163
 (0)
776,00 € s DPH

do 30 dní

Nákup na splátky

Quatro

Napíšte počet produktov a kliknite na “OK”
K cene produktu sa pripočítava aj cena dopravy + 60.00 EUR s DPH / ks

Popis produktu

Obsluha LEVANTE SLIM je štýlový a funkčný kúsok, ktorý prinesie do vášho kaderníctva špičkový dizajn a praktické využitie. Je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálny komfort a efektívnosť pre vaše každodenné používanie.

Špecifikácie:

  • Rám zrkadla v čiernej alebo zlatej farbe, čo pridáva eleganciu a štýl.
  • Zrkadlo s LED podsvietením je štandardom, čo zabezpečuje ideálne svetelné podmienky pri práci.
  • LED podsvietenie zadnej časti lamiel je dostupné ako možnosť, čo pridáva estetický prvok a vytvára atmosféru.
  • Lamelový dizajn je dostupný vo všetkých farbách palety RAL, čo umožňuje ľahké prispôsobenie konzoly podľa vášho vkusu.
  • Polička vyrobená z laminovanej dosky je praktickým doplnkom pre usporiadanie potrebných nástrojov.

POZNÁMKA: LED podsvietenie zrkadla je štandardom, LED podsvietenie zadnej časti konzoly je dostupné ako možnosť. Lamely sú dostupné vo všetkých farbách palety RAL.

Farbu lamiel z palety RAL upresníte, poprípade pomôžeme s výberom počas telefonickej konzultácie po zadaní objednávky.

Vlastnosti

  • šírka - 70 cm
  • hĺbka - 25 cm
  • výška - 150 cm

Hodnotenia

Pridať hodnotenie

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

O značke Ayala

Značka AYALA je v oblasti profesionálneho kaderníckeho nábytku a vybavenia uznávaná v Európe už viac ako 20 rokov. Na trhu je prítomná už veľmi dlho a vďaka kvalitným výrobkom si rýchlo získala dôveru profesionálov v kaderníckom priemysle. AYALA kladie dôraz na kvalitu, dizajn a praktickosť svojich produktov. Neustále sa snaží jednotlivé výrobky zlepšovať a inovovať.

AYALA ponúka pre kaderníkov a barberov široký sortiment produktov. Všetky sú navrhnuté s ohľadom na potreby profesionálov v oblasti vlasovej starostlivosti. Spomeňme napríklad ergonomické a pohodlné taburety, ktoré zabezpečujú kaderníkovi pri práci komfort alebo moderné a štýlové kadernícke kreslá, ktoré poskytujú pohodlie počas strihania aj zákazníkom. Pod značkou AYALA nájdete aj krásne a odolné keramické umývadlá, ktoré samozrejme spĺňajú všetky štandardy, ktoré sa kladú na výbavu profesionálneho kaderníctva, rovnako aj kvalitné zrkadlá s optimálnym osvetlením, ktoré uľahčia kaderníkom a barberom v ich salóne prácu. Samozrejmosťou sú aj rôzne skrinky do kaderníckych a barber salónov, ktoré sú nielen štýlové, ale aj funkčné a pomáhajú udržať pracovné prostredie čisté a organizované.

Okrem toho však AYALA svojim zákazníkom poskytuje aj nadštandardnú záruku. Všetky produkty majú 2-ročnú záruku, niektoré komponenty však dodáva s doživotnou zárukou. Batérie do umývacích boxov majú napríklad záruku 5 rokov, a to je ďalším dôkazom toho, že AYALA poskytuje spoľahlivé a dlhodobo funkčné produkty.

Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Produkt nájdete v týchto zoznamoch produktov

Značka: Ayala