AKCIA: 3+1 ZADARMO Kaaral Baco - profesionálna krémová farba s hydrolyzátom hodvábu, 100 ml

AKCIA: 3+1 ZADARMO Kaaral Baco - profesionálna krémová farba s hydrolyzátom hodvábu, 100 ml

Kód produktu: #10164

Len pre firmy. Zaregistrujte sa alebo prihláste sa ako firma/živnosť.

Kaaral Baco - profesionálna krémová farba s hydrolyzátom hodvábu.

Exkluzívna emulzia s nízkym podielom amoniaku obsahujúca hydrolyzát hodvábu, ryžové proteíny a mikropigmenty, ktoré ľahko preniknú dovnútra vlasu a dodávajú tak farbe dlhšie trvajúcu silu a lesk.

  • hodvábne proteíny - voľné aminokyseliny v hydrolyzovanom hodvábnom sére pôsobia reparačné vnútri vlasových vlákien. Vytvárajú ochranný a flexibilný film, regenerujú vlasy narušené farbením, pôsobia pozitívne na ochabnuté vlasy, majú antioxidačné účinky, zvyšujú objem a lesk
  • proteíny z ryže - vysoký obsah aminokyselín dáva proteínom z ryže podobné vlastnosti, s ktorými sa stretávame u proteínov hodvábnych
  • 100% krytie šedín
  • viac ako 100 prekrásnych odtieňov

Použitie: Pomer miešania 1:1,5, u zosvetľujúcich odtieňov 1: 2

Manuál k farbám si môžete pozrieť TU!

Objem: 100 ml

AKCIA: K 3 ks Kaaral Baco - profesionálna krémová farba s hydrolyzátom hodvábu, 100 ml dostanete ako darček 1 ks Karal Baco farbu ZADARMO.

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so zaradením Vašej emailovej adresy do databázy prevádzkovateľa týchto stránok, pani Zuzany Majeríkovej, a so zasielaním informácií o jej produktoch a službách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby, sú uvedené tu.