• zlacnené
-5%

AKCIA: 2x IVY Bears - pokojný spánok - vitamíny, 150 g

AKCIA: 2x IVY Bears - pokojný spánok - vitamíny, 150 g
AKCIA: 2x IVY Bears - pokojný spánok - vitamíny, 150 g
AKCIA: 2x IVY Bears - pokojný spánok - vitamíny, 150 g

Kód produktu: #12953

43.70

45.80 EUR s DPH

EUR s DPH

skladom

+-
ks

Objednajte ma dnes do 13:00 a budem u Vás zajtra.

 • jednoduché užívanie
 • 100% vegánske, bez lepku, bez sóje, nie sú testované na zvieratách

IVY Bears - pokojný spánok - vitamíny.

Gumové medvedíky, ktorých sme vyvinuli a vyrobili spoločne so zdravotníckymi odborníkmi v Nemecku pre zníženie a zmiernenie stresových príznakov a podporu príjemného zaspávania.

 • bez umelých aróm a neobsahujú oxid titaničitý
 • účinok látky Lactium na redukciu stresu a jeho súvisiace príznaky a tým zlepšenie doby spánku bol v početných klinických štúdiách preukázaný
 • najpredávanejšie gumové vitamíny v Európe
 • vegan, netestované na zvieratách, 100% bez obsahu sóje, lepku a oxidu titaničitého
 • 100% vyrobené v Nemecku

Účinné látky:

 • L-theanin - L- Teanín je aminokyselina, ktorá sa najčastejšie vyskytuje v čajových lístkoch a v malom množstve v hube Bole Bay, tá má antioxidačné účinky a redukuje energiu. Ďalej sa používa na umiernenie stresu, úzkosti, uvoľnenie a k zlepšeniu imunitného systému, uvoľňuje pokojovú srdcovú frekvenciu, napomáha k relaxácii a pomáha pri celkovom upokojení.
 • medovka lekárska - Medovka je trváca rastlina pochádzajúca zo Stredozemia dorastajúca do výšky 70-150 cm. Veľa sa používa na upokojenie celého organizmu, znižuje krvný tlak, spomaľuje tep a posilňuje nervový systém. Napomáha pokojnému spánku vďaka svojim ľahko sedatívnym účinkom. Ďalej pomáha pri migréne, bolestivej menštruácii, uvoľňuje kŕče, napätie svalstva a uvoľňuje pocity úzkosti.
 • Lactium - Je hydrolyzát mliečnych bielkovín, ktorý napomáha zvládať emócie. Nemá žiadne toxické účinky, vďaka tomu je pre telo úplne neškodný. Prispieva k regulácii problémov vzniknutých zo stresu a má relaxačné vlastnosti. V kombinácii so zdravým životným štýlom môže správne dávkovanie napomôcť obnoveniu vášho zdravia a pocitu šťastia. Jeho účinky boli preukázané v početných vedeckých štúdiách. Zdravý spánok napomáha k nevyhnutnej regenerácii a oddychu pre naše telo a zdravý plnohodnotný život.
 • vitamín B6 - Vitamín B6 je vo vode rozpustný vitamín, ktorý si ľudské telo nie je schopné samo vytvoriť. Vyskytuje sa v mnohých potravinách a je k dispozícii ako doplnok stravy. Je dôležitý pre metabolizmus bielkovín, tukov, uhľohydrátov, tvorbu červených krviniek a neurotransmiterov, ktoré regulujú emócie, vrátane serotonínu, dopamínu a kyseliny gama-aminomaslovej. Pri dostatočnom doplňovaní vitamínu B6 sa môže znížiť riziko Alzheimera a srdcových chorôb. Ďalej môže mať za následok podporenie zdravej funkcie mozgu, zabrániť a liečiť anémiu vďaka napomáhaniu pri produkcii hemoglobínu. Môže zabrániť upchatiu tepien, zabrániť rakovine, liečiť zápal spojený s reumatoidnou artritídou, podporovať zdravie očí a predchádzať očným ochoreniam.

Naše výrobky sú vyrábané so všetkými prírodnými, bezpečnými, kvalitnými a vegánskymi ingredienciami.

Sú vyrábané v Nemecku podľa prísnych smerníc EÚ, ktoré zaisťujú najúčinnejšie a najbezpečnejšie gumové vitamíny na trhu.

Použitie: Užívajte 2 gumové medvede denne pred spaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie:

Ak ste tehotná, dojčiaca, ak užívate nejaký liek, ak plánujete chirurgický zákrok alebo máte nejaké zdravotné ťažkosti, poraďte sa pred užitím so svojím lekárom.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti.

Skladujte v suchu a tme pri teplote 5-25 ° C.

Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným žiarením.

Po otvorení spotrebujte do dvoch mesiacov.

Minimálna trvanlivosť do: pozri na obale.

Tento potravinový doplnok neslúži ako liek a nie je určený k diagnostike, liečbe alebo prevencii akejkoľvek choroby.
Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Obsah: 150 g

Vlastnosti

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Pre pridanie hodnotenia sa potrebujete prihlásiť