AKCIA: 2+1 Oro Therapy farebné masky s 24k zlatom, 250 ml

AKCIA: 2+1 Oro Therapy farebné masky s 24k zlatom, 250 ml

Kód produktu: #11649

23.00 EUR s DPH

skladom

+-
ks

Objednajte ma dnes a budem u Vás pozajtra.

Tento produkt si kúpilo už 17 zákazníkov.

  • S obsahom mikro aktívneho zlata
  • Pre zvýraznenie a oživenie farbených a prírodných vlasov

Farebná maska Oro Therapy je novou profesionálnou radou masiek, ktoré vlasom dodajú lesk a oživia im farbu, sú obohatené o 24 karátové zlato, keratín a arganový olej pre nekonečnú, zaručenú a prispôsobivú krásu vlasov.

Farebná maska je určená pre prírodné, farebné a melírované vlasy, je vhodná pre oživenie farby medzi farbeniami a pre dodanie intenzívneho lesku vlasom, ktoré sú nevýrazné, bez lesku a života, dodá intenzitu, prežiari a chráni farbu, hydratuje a posilní vlasy.

Odtiene: Chocolate - hnedá, Viola intenso - fialová, Rosso intenso - červená, Rame intenso - medená, Antigiallo - pre blond vlasy, proti žltému nýdychu, Rosa - ružová, Fucsia - fuksiovo ružová

Použitie: Vlasy umyte najvhodnejším šampónom OROTHERAPY pre posilnenie vlasov a prebytočné množstvo vody odstráňte s pomocou uteráka. Použite rukavice na jedno použitie, aplikujte adekvátne množstvo prípravku (približne 20 až 30 ml). Jemne vmasírujte prípravok a aplikujte rovnomerne s pomocou hrebeňa so širokými zúbkami. Nechajte pôsobiť 3-5 minút v závislosti na požadovanej intenzite (pri dlhšom pôsobení sa zvyšuje intenzita odtieňa). Dostatočne opláchnite.

Produkt nešpiní, ale neodporúča sa priama aplikácia na vlasovú pokožku.

AKCIA: K 2x Oro Therapy farebné masky s 24k zlatom, 250 ml dostanete ako darček 1x Oro Therapy farebnú masku s 24k zlatom, 250 ml ZADARMO.

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so zaradením Vašej emailovej adresy do databázy prevádzkovateľa týchto stránok, pani Zuzany Majeríkovej, a so zasielaním informácií o jej produktoch a službách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby, sú uvedené tu.