AKCIA: 15 ks Profesionálna farba na vlasy Fanola professional 100 ml + Oxidant 6 % 1000 ml + Nutri Care šampón, 1000 ml + After Colour šampón, 1000 ml
Späť

AKCIA: 15 ks Profesionálna farba na vlasy Fanola professional 100 ml + Oxidant 6 % 1000 ml + Nutri Care šampón, 1000 ml + After Colour šampón, 1000 ml

Kód produktu: #10560
 (1)
Predaj tohto produktu skončil

Popis produktu

Profesionálna, permanentná farba na vlasy - revolúcia vo farbení vlasov s obsahom Ginko Biloby, vitamínov E a C, ktoré pôsobia ako antioxidanty, ponúka ochranný, inovatívny a ucelený systém farbenia vlasov a dokonalé krytie šedín.

Široká paleta odtieňov zahŕňa aj korektory, ktoré garantujú vždy perfektný, dôveryhodný a dlhodobý výsledok, naviac je šetrná k vlasom a vlasovej pokožke, doda vlasom jas a lesk. Samozrejme, že sa farby môžu medzi sebou miešať, čím dojde k neobmedzenému množstvu originálnych odtieňov. Pre najlepší efekt odporúčame používať peroxidy - oxidanty Fanola.

Na farbenie bielych vlasov ( šedivé) odporúčame miešať farbu s 3% a v prípade sklovitých vlasov so 6% krémovým oxidantom. Na stmavenie alebo farbenie zosvetlených vlasov použiť 3 % peroxid.

Maximálna zosvetľujúca schopnosť u prírodných odtieňov je o 4 tóny, pri super zosvetľujúcich odtieňoch až o 5 tónov.

Krycia schopnosť bielych vlasov prírodnými odtieňmi 100 %, módnymi odtieňmi 80 %.

Pomer miešania:

1:1,5 kompaktné farbenie

1:2 prirodzené farbenie a superzosvetľujúce odtiene

Aplikuje sa na suché, neumyté vlasy.

Prvá aplikácia na nefarbené vlasy: aplikujte farbu na vlasy od korienkov cez dĺžku až po končeky. Po ukončení doby pôsobenia farbu naemulgujte, dôkladne opláchnite vlažnou vodou a následne šampónom a kondicionérom na farbené vlasy.

Opakovaná aplikácia: Aplikujte farbu najskôr na odrasty a nechajte pôsobiť. Po ukončení doby pôsobenia aplikujte farbu do dĺžok po končeky a opäť nechajte farbu pôsobiť. Po uplynutí doby pôsobenia farbu naemulgujte, dobre opláchnite vlažnou vodou, a následne ošetrite šampónom a kondicionérom na farbené vlasy.

Made in ITALY

Objem: 100 ml

AKCIA: Pri kúpe 15 ks Profesionálna farba na vlasy Fanola professional 100 ml dostanete ako darček Oxidant 6 % 1000 ml + Nutri Care šampón, 1000 ml + After Colour šampón, 1000 ml ZADARMO.

  • S obsahom Ginko Biloby
  • 100 ml balenie
  • 100% krytie šedín

Hodnotenia

Pridať hodnotenie
5 z 5
Počet recenzií: 1
1
0
0
0
0
Výborné
Produkt odporúčam
Martina 5.11.2018

O značke Fanola professional

Fanola je talianska kozmetická značka ponúkajúca profesionálne prípravky starostlivosti o vlasy. Fanola poskytuje nielen kvalitu, ale aj spoľahlivosť a cenovo dostupné výrobky. Spoločnosť neustále vyvíja a inovuje nové produkty a aj preto patrí medzi obľúbené značky.

Fanola technický manuál si môžete pozrieť TU!

Produkt nájdete v týchto zoznamoch produktov

Kategória: Akcie - technické produkty

Značka: Fanola professional