AKCIA: 10 ks Fanola prof. farba na vlasy + Nutri care kondicionér, 1000 ml + After color kondicionér, 1000 ml

AKCIA: 10 ks Fanola prof. farba na vlasy + Nutri care kondicionér, 1000 ml + After color kondicionér, 1000 ml

Kód produktu: #9887

Len pre firmy. Zaregistrujte sa alebo prihláste sa ako firma/živnosť.

  • 100 ml balenie
  • 100% krytie šedín
  • S obsahom Ginko Biloby

Profesionálna, permanentná farba na vlasy - revolúcia vo farbení vlasov s obsahom Ginko Biloby, vitamínov E a C, ktoré pôsobia ako antioxidanty, ponúka ochranný, inovatívny a ucelený systém farbenia vlasov a dokonalé krytie šedín.

Široká paleta odtieňov zahŕňa aj korektory, ktoré garantujú vždy perfektný, dôveryhodný a dlhodobý výsledok, naviac je šetrná k vlasom a vlasovej pokožke, doda vlasom jas a lesk. Samozrejme, že sa farby môžu medzi sebou miešať, čím dojde k neobmedzenému množstvu originálnych odtieňov. Pre najlepší efekt odporúčame používať peroxidy - oxidanty Fanola.

Na farbenie bielych vlasov ( šedivé) odporúčame miešať farbu s 3% a v prípade sklovitých vlasov so 6% krémovým oxidantom. Na stmavenie alebo farbenie zosvetlených vlasov použiť 3 % peroxid.

Maximálna zosvetľujúca schopnosť u prírodných odtieňov je o 4 tóny, pri super zosvetľujúcich odtieňoch až o 5 tónov.

Krycia schopnosť bielych vlasov prírodnými odtieňmi 100 %, módnymi odtieňmi 80 %.

Pomer miešania:

1:1,5 kompaktné farbenie

1:2 prirodzené farbenie a superzosvetľujúce odtiene

Aplikuje sa na suché, neumyté vlasy.

Prvá aplikácia na nefarbené vlasy: aplikujte farbu na vlasy od korienkov cez dĺžku až po končeky. Po ukončení doby pôsobenia farbu naemulgujte, dôkladne opláchnite vlažnou vodou a následne šampónom a kondicionérom na farbené vlasy.

Opakovaná aplikácia: Aplikujte farbu najskôr na odrasty a nechajte pôsobiť. Po ukončení doby pôsobenia aplikujte farbu do dĺžok po končeky a opäť nechajte farbu pôsobiť. Po uplynutí doby pôsobenia farbu naemulgujte, dobre opláchnite vlažnou vodou, a následne ošetrite šampónom a kondicionérom na farbené vlasy.

Made in ITALY

Objem: 100 ml

AKCIA: Pri kúpe 10 ks profesionálna farba na vlasy Fanola professional 100 ml dostanete ako darček Nutri care kondicionér, 1000 ml + After color kondicionér, 1000 ml ZDARMA.

Beata K. (Banská Bystrica) hodnotil dňa 20.7.2018

Ivana B. (Ruzomberok) hodnotil dňa 13.7.2018

Pavla S. (Brno) hodnotil dňa 20.6.2018

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte zobraziť viac Kliknutím na „PRIDAŤ HODNOTENIE“ súhlasíte so zaradením Vašej emailovej adresy do databázy prevádzkovateľa týchto stránok, pani Zuzany Majeríkovej, a so zasielaním informácií o jej produktoch a službách. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov a právach dotknutej osoby, sú uvedené tu.